k opravě korbička Brio (Britax)
Daruji korbu Britax k opravě.
Mohu přidat i adaptér a nějaké další komponenty.
Šrouby lyžin jsou vyrvané z podlážky, ale představuji si, že by se dovnitř dala klidně jen dřevěná deska a použily by se delší šrouby se zapuštěnou hlavou, aby prošly až do lyžin.
Karlovy Vary
Mohu přidat i adaptér a nějaké další komponenty.
Šrouby lyžin jsou vyrvané z podlážky, ale představuji si, že by se dovnitř dala klidně jen dřevěná deska a použily by se delší šrouby se zapuštěnou hlavou, aby prošly až do lyžin.
Karlovy Vary
Inzerát č. 245617
19. 05. 2026
Jméno: Eva
Poloha: Sluneční 329/5, Bohatice, 360 04 Karlovy Vary-Karlovy Vary 4, Česko
Lokalita: Karlovarský
Typ: Daruji za odvoz
Poslat Email
Lokalita: Karlovarský
Typ: Daruji za odvoz
Upozornění!
Nikdy neposílejte peníze předem. Buďte obezřetní a jakékoliv podezření nám prosím nahlašte.Inzeráty podobné - k opravě korbička Brio (Britax)
|
Daruji za odvoz zimní fusak do kočárku. Měli jsme ho několik let, dostali a opravili si před použití...
|
|
Monitory dechu některé jsou funkční, některé jsou k opravě, stačí přecvaknout konektor RJ 4/4 nebo j...
|
|
Daruji funkční chodítko a zlomenou klouzačku k opravě, ideálně obojí spolu. Odvoz z Nupak v podstatě...
|
|
|
|
Použitá aktovka Oxybag PLAY WORLD vhodná pro 1. až 3. třídu, pevná skořepina a dno, nastavitelné pop...
|
|
|
|
Edit: Daruji poděděné nošené dětské boty, které nevyužiji. Velikost 30-33
Dle fotky zleva nahoře:...
|
|
|
|
|
|
Dvě sedačky, žlutou a zelenou-jen společně, vyměním za symbolické 2L. zero cocacoly. sedačky jsou s ...
|
|
|
|
Daruji starší verzi softshellové ochranné kapsy značky Outdoorkids. Ochranná kapsa na nosítko nebo ...
|
|
jidelni zidlicku pro male dite aby dosahlo ke stolu.
|
|
Dobry den, daruji detske hracky v peknem stavu, kojici polstar a ohrivac mleka. Jedna se o celou kra...
|
|
Darujem detske odrazadlo. Pouzivane, plne funkcne.
|
|
daruji za odvoz dětský domeček na dřevěný vlacky. viz foto. lokalita Prisimasy(okres Kolín)
|
|
rada daruji nejake holcicce barefoot cprvni boticky, dcera mela asi 3x, vel 18-24mes (stelka cca 12,...
|
|
|
|
|
|
Univerzita pro příšerky, zašívaná, místy uvolněné švy viz foto
|
|
Daruji sice použité ale nijak poškozené kojící kloboučky MAM velikost M.
Po umytí jako nové.
Čokol...
|
|
|
|
|
|
Dobrý den, sháním postýlku a oblečení pro miminko. Jsem v těhotná a zůstala jsem na situaci sama, pr...
|
|
|
|
|
|
|


















































